HIZLI ARAMA

ÜRÜN DETAYLI ARAMA

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

                Lion Parts Otomotiv olarak MAN, Mercedes-Benz, DAF, Volvo, Renault Trucks, Scania ve Iveco marka araçlar için motor, şanzıman, diferansiyel, elektrik, karoseri, şasi parçaları, treyler ve körük ürün gruplarında 60’ı aşkın dünya markasının dağıtımını üstleniyoruz.

                Ekip ruhuyla hareket eden ve müşteri memnuniyetini  üst seviyede önemseyen çalışanlarımızla, zamanın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmeti sunmayı ilke ediniyoruz.

                “Yedek Parça Bizim İşimiz” misyonuyla ağır vasıta araçların yedek parça satışını ve dağıtımını üstlenen Lion Parts’ın başarısının perde arkasında “güçlü altyapı”, “0 hata hedefi ile ilerleyen süreçler” ve “deneyimli işgücü” var. İşini seven, uzman bir ekiple çalışan şirketimiz, müşteri memnuniyetini  ve hizmet kalitesini en önemli değerler arasında görüyor.

                Bugün 81 ilde, yüzlerce farklı noktaya hizmet veren Lion Parts Otomotiv, tüm yurtta sürekli hareket halinde olan ekibiyle müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Faaliyetlerini Ankara'da sürdüren şirketimiz,6.000 metrekareyi aşan depolama alanına sahip olan şirket, “hızlı, hasarsız ve hatasız gönderim” ilkesi ile lojistik süreçlerini yönetiyor.

                Lion Parts Otomotiv, sektörde kaliteli yedek parça üreten iş ortakları ile sağlamlığı güvence altına alıyor.

 

 

VİZYON & MİSYON

 

Vizyonumuz;

                Sektörde, genişleyen ürün grubumuzla faaliyet gösterdiğimiz tüm segmentlerde pazar lideri olmak, 2023 yılına kadar Türkiye’nin en az 10 farklı noktasında Lion Parts bayrağını dalgalandırmak…

Misyonumuz;

                Çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla süreçlerimizi sürekli iyileştirerek, rekabetçi, yenilikçi, dünya standartlarında hizmet sunup, öncü adımlarımızla firma değerimizi yükseltmek ve sektörümüze katkı sunmak…

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

                Lion Parts Otomotiv olarak müşterilerimize teknolojiye ve çağa uygun olarak, hızlı ve güvenilir hizmet vermek temel hedefimizdir.

                Bu hedefimizi gerçekleştirirken; bilinçli ve sorumlu çalışanlarımızla sürekli gelişmeyi amaçladığımız gibi, hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve tedarikçi firmalarımızla çözüm ortaklıklığımızı geliştireceğimizi taahhüt ediyoruz.

© 2017 Design by